Вхід

Наші проекти та форуми

Новини та оголошення

Хто на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

Всього відвідувань

923479
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
528
548
1076
806962
13927
21207
923479

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-12-18 19:08:56

Історія становлення часопису "Директор школи, ліцею, гімназії"

     Всеукраїнський науково-практичний журнал "Директор школи, ліцею, гімназії" -  український журнал для керівників шкіл, ліцеїв, гімназій, працівників управлінь освіти, науковців,  методичних і педагогічних працівників закладів освіти.

     Офіційний журнал МОН і АПН України. Фахове видання ВАКу з психологічних та педагогічних наук. Основою концепції журналу є об'єднання зусиль високої науки та практики і досвіду середньої освіти щодо вирішення гострих проблем сучасної школи на перетині двох управлінських площин – державної та регіональної.

     Має на меті сприяти формуванню єдиного інформаційного освітянського простору у регіонах та країни в цілому щодо творення сучасної української школи та управління нею, бо усвідомлює залежність - краще працює школа, краще живе вся країна.

     Щоб виконати це завдання журнал систематично доносить необхідну різнобічну інформацію до керівників середніх закладів освіти, щорічно організовує і проводить разом з вченими АПН і керівниками МОН України круглі столи  в рамках міжнародних виставок – "Сучасна освіта в Україні" та "Інноваційні технології навчання". Ця робота журналу високо оцінена МОН і АПН України – його нагороджено численними дипломами "…за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти", "…за розробку і упровадження у навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій", а головного редактора журналу – Почесними дипломами (щорічно: з 2001 р. – по 2006 рік), Подякою у 2006 році Міністра освіти і науки і Президента АПН України "…за плідну організаторську роботу по інноваційному розвитку освіти України" та Почесною грамотою МОН та АПН України "… за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні процесу навчання і виховання молоді".

     З 2001 року – партнер виставкової компанії “Карше“, а з 2009 року – партнер і ”Виставкового світу”.